Nazywam się Jarosław Filipiak, jestem doświadczonym grafikiem oraz front-end developerem. Specjalizuje się w projektowaniu oraz kodowaniu stron internetowych a także kompleksowych aplikacji webowych.

Posiadam solidny zestaw umiejętności i technologii związanych z całą otoczką procesu projektowania.

Rozpoczynałem swoją przygodę jako grafik komputerowy, w trakcie ponad 10 letniej przygody zdobyłem kompetencje, które doprowadziły mnie do pracy jako front-end developer. A to jeszcze nie koniec mojej przygody. Uważam, że człowiek musi się rozwijać, bo gdy się nie rozwija to tak naprawdę się cofa... ponieważ świat idzie do przodu.

Doświadczenie zdobywałem zarówno w większych agencjach jak i obsługując klientów “mniej technicznych”Uważnie wsłuchuję się w potrzeby każdego klienta. Pracując jako freelancer mam tę swobodę że mogę zasugerować więcej różnych rozwiązań/wariantów wdrożenia projektu informatycznego aniżeli agencja, która jednak jest mocno zunifikowana na jedym stacku technologicznym.

Jarosław Filipiak

Oferuje indywidualne , partnerskie podejście w kameralnym gronie, ogromne doświadczenie oraz jasne warunki współpracy.

Współpraca bezpośrednio ze mną to gwarancja, że Twoje zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością, zgodnie z najnowszymi trendami. Masz również pewność szybkiego przepływu informacji oraz tego, że kwota na fakturze nie będzie zawyżona o koszty aparatu administracyjnego, wynajmu biura czy też kosztów floty samochodowej itp.

Jesteś zainteresowany współpracą? Porozmawiajmy o Twoim projekcie.

Skontaktuj się ze mną i uzyskajwycenę w 24 godziny

Preferencje cookies